Про нас

Хінкальня №1 – це новий сучасний формат ресторану з невеличким залом, де ви можете провести час з родиною, ділову зустріч з партнерами в обідній час або повечеряти гамірною компанією друзів.

Прямо в залі на Вас чекає справжнє шоу. Ви можете спостерігати, як на ваших очах готується страва, з якою завжди асоціюється Грузія – хінкалі. Ми готуємо їх за традиційними рецептами і за цим у нас слідкує шеф-кухар із Грузії. Тому всі наші страви мають такий грузинський характер.

Чому інтернет – ресторан?
В існуючому римті життя ми всі дуже цінуємо наш час. Тому ми зробили все, щоб Ви не витрачали його на приготування їжі, а мали можливість замовити її в нашому ресторані в найбільш зручний і швидкий спосіб он-лайн.Для цього ми розробили зручні в використанні сайт та мобільний додаток. В нашому інтернет- ресторані Ви можете замовити легкий сніданок, відмінний обід або вечерю для святкових випадків, при цьому заощадити купу часу і насолодитися якісними стравами. Наші кур’єри доставлять Ваші замовлення в найкоротший час і Ви не залишитеся байдужим, навіть якщо Ви най перебірливий гурман!
Для нас смак і якість – це головне… Більшість продуктів для ресторану вирощує одне із фермерських господарств у Черкаській області, де щедра земля , чисте повітря, красиві місця. Саме із цих, екологічно чистих продуктів і готує всі страви команда кухарів. Ми вважаємо, що їжа повинна бути не тільки смачною, а й корисною.

Приходьте в гості – ми радо зустрінемо Вас щирою грузинською гостинністю!